• سه شنبه،01 خرداد 1397
 • ورود
27°C آفتابی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 966
    کد: 105694
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۶/۰۳

    شهردار منطقه یک مشهد: با توجه به بودجه و اولویت‌های تعیین شده روکش آسفالت معابر واقع در منطقه به تدریج در حال انجام است.

    ایجاد فضای سبز خطی در خیابان زنبق، درخواست برای اتصال منزل یکی از شهروندان به طرح فاضلاب شهری، جابه‌جایی درخت کاج کهنسال در یکی از مدارس منطقه، نظارت بر دفاتر پیشخوان و آسفالت زمین رها شده در بافت آبکوه از دیگر درخواست‌های شهروندان ساکن از شهردار منطقه یک مشهد بود
    شهردار منطقه یک مشهد با حضور در مرکز 137 : برنامه‌ریزی برای روکش آسفالت معابر منطقه یک مشهد

    به گزارش مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد، جواد اصغری با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد به درخواست‌ها و سوالات شهروندان ساکن در منطقه یک شهری پاسخ داد.

    یکی از کسبه میدان سعدی در تماس با این مرکز به شهردار منطقه یک مشهد گفت: ازسال 89 به دلیل اجرای پروژه قطارشهری و بسته شدن میدان سعدی، بسیاری از کسبه دچار ضرر و زیان شدند و بسیاری مغازه‌های خود را تعطیل کردند.

    وی افزود: هر بار که به شهرداری مراجعه کردیم به ما گفته‌اند مشکل را حل می‌کنیم اما تاکنون هیچ اتفاقی نیفتاده و دیگر ادامه کارو فعالیت در این مغازه‌ها برای ما ممکن نیست و از شهرداری می‌خواهیم تکلیف ما را روشن کند.

    اصغری در پاسخ به این شهروند گفت: مسدود شدن میدان سعدی به دلیل اجرای خط 2 قطار شهری بوده که البته بخشی از میدان نیز بازگشایی شده و با این وجود از شما دعوت می‌کنیم تا برای پیگیری موضوع به شهرداری منطقه یک مراجعه کنند.

    شهروند دیگری در تماس با مرکز 137 از اجرای الیت در خیابان پرستار و اطراف آن انتقاد کرد و افزود: اجرای این طرح باعث شده تا برخی شهروندان برای اینکه بهای الیت را نپردازند در کوچه‌های اطراف و مقابل منازل مردم وسیله نقلیه خود را متوقف می‌کنند که ساکنان این محدوده را دچار مشکل کرده‌اند.

    وی افزود: از مسئولان تقاضا داریم حداقل این محدوده‌ها را تابلوی توقف ممنوع نصب کنند تا مشکل ما نیز حل شود.

    شهردار منطقه یک مشهد در پاسخ به این شهروند با اشاره به اینکه در کوچه‌های فرعی امکان نصب تابلوی توقف ممنوع وجود ندارد، اظهارکرد: برخی از شهروندان برای اینکه وسیله نقلیه‌ای در مقابل منزلشان توقف نکنند، موانعی در خیابان ایجاد می‌کنند که این اقدام نیز خلاف قانون است و شهرداری نسبت به جمع‌آوری هرگونه سد معبر در معابر اقدام می‌کند و با این وجود مشکل شما را بررسی خواهیم کرد.

    شهروند دیگری درخواست روکش آسفالت در خیابان ابوذر را از شهردار منطقه یک مشهد داشت و گفت: پس از اجرای طرح فاضلاب آسفالت معابر این محدوده خراب شده است که نیاز به بازسازی دارد.

    اصغری در پاسخ به این شهروند با تاکید بر اینکه آسفالت معابر مطابق بودجه و اولویت‌بندی‌های انجام شده صورت می‌پذیرد،

    وی خاطرنشان کرد: در این محدوده آسفالت معابر شروع شده و امیدواریم طی چند ماه آینده روکش آسفالت خیابان ابوذر را نیز تعویض نماییم.

    فعالیت انبارهای لوله و شیرآلات بهداشتی در کوچه‌های فرعی خیابان کلاهدوز انتقاد شهروند دیگری بود که با شهردار منطقه یک مشهد در میان گذاشت و افزود: سال 93 پس از پیگیری‌های فراوان، شهرداری مشهد تجاری‌های ایجاد شده در معابر فرعی کلاهدوز را پلمپ کرد و آسایش نسبی به ما بازگشت اما دوباره چند ماهی است که این مغازه‌ها در قالب انبار فعالیت خود را آغاز کرده‌اند که برای ساکنان این محدوده مشکلات زیادی ایجاد کرده لذا تقاضا داریم موضوع را بررسی کنید.

    اصغری نیز در پاسخ به این شهروند قول داد تا موضوع را بررسی و نتیجه را به وی اعلام نماید.

    نبود پارکینگ در بازار ارزاق فلسطین دیگر گلایه یکی از شهروندان ساکن در محدوده خیابان فلسطین بود که اصغری در پاسخ به وی گفت: تمام امور مرتبط با بازارهای شهرداری در حوزه مسئولیت سازمان میادین است و اگر اشکالی وجود دارد باید از طریق این سازمان پیگیری شود.

    انتقاد کسبه خیابان دانشگاه از شستشوی نامناسب معابر که باعث ایجاد گل و لای بر روی شیشه مغازه‌های حاشیه این خیابان می‌شود، موضوع دیگری بود که درتماس به مرکز 137 با شهردار منطقه یک مشهد درمیان گذاشته شد که وی در پاسخ به این شهروند نیز قول پیگیری موضوع را داد.

     

    ایجاد فضای سبز خطی در خیابان زنبق، درخواست برای اتصال منزل یکی از شهروندان به طرح فاضلاب شهری، جابه‌جایی درخت کاج کهنسال در یکی از مدارس منطقه، نظارت بر دفاتر پیشخوان و آسفالت زمین رها شده در بافت آبکوه از دیگر درخواست‌های شهروندان ساکن از شهردار منطقه یک مشهد بود.

    تعداد بازدید: 966
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد