• سه شنبه،01 خرداد 1397
 • ورود
27°C آفتابی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 774
    کد: 110254
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۷/۲۸

    عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد با حضور در مرکز 137 عنوان کرد:

    حل مشکلات محلات با مشارکت شهروندان
    عضو کمیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد با حضور در مرکز 137 عنوان کرد:

    کم بودن روشنایی در منطقه اقبال و وجود فضای خالی بلاتکلیف که عامل جمع شدن معتادان شده است یکی از مواردی بود که چند تن از شهروندان منطقه طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 آن را مطرح کردند و خواستار برطرف شدن مشکل شدند که در پاسخ به این شهروند اعلام کرد بازدید از محل انجام خواهد شد.

     

    عضو کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد گفت: تسهیل در بهسازی مناطق با همکاری و مشارکت مردم انجام می‌شود.

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسن پژمان با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد به درخواست‌ها و سوالات شهروندان در حوزه‌های مختلف پاسخ گفت.

    شهروندی در تماس با این مرکز از بسته بودن 3 ورودی خیابان‌های قرنی، مطهری جنوبی و صاحب‌الزمان(عج) در رسیدن به بیمارستان دکتر شیخ گلایه داشت و با بیان اینکه این 3 خیابان در مسیرهای ورودی به بیمارستان یک‌طرفه شده است خواستار بازگشایی یکی از مسیرها جهت دسترسی آسان‌تر به بیمارستان شد که پژمان قول بررسی موضوع را داد.

    یکی از شهروندان منطقه رضائیه طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از دریافت مبلغ زیادی پول به عنوان میزان مشارکت شهروندی از سوی شهرداری منطقه خود گلایه داشت .

    وی با اشاره به وجود جدول بزرگی که انتهای این خیابان احداث شده است، اظهار کرد: طی مراجعات مکرر به شهرداری خواستار برطرف شدن مشکل شده‌ایم اما شهرداری به جای تغییر جدول، خواستار تغییر آسفالت خیابان است و به همین جهت مبلغ زیادی را از شهروندان جمع‌آوری می‌کند که پژمان در پاسخ به این شهروند گفت: باید با شهردار منطقه در رابطه با علت تغییر آسفالت خیابان به جای اصلاح جدول سوال شود و به همین جهت جلسه‌ای با شهردار منطقه خواهیم داشت.

    کم بودن روشنایی در منطقه اقبال و وجود فضای خالی بلاتکلیف که عامل جمع شدن معتادان شده است یکی از مواردی بود که چند تن از شهروندان منطقه طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 آن را مطرح کردند و خواستار برطرف شدن مشکل شدند که در پاسخ به این شهروند اعلام کرد بازدید از محل انجام خواهد شد.

    چند تن از شهروندان منطقه مهرگان نیزدر تماس با مرکز 137 با بیان اینکه این شهرک مغفول مانده و شهرداری هیچ اقدامی در این منطقه صورت نمی‌دهد، از نبود فضای سبز عدم جمع‌آوری زباله و ریختن نخاله‌های ساختمانی در این منطقه گلایه داشتند که پژمان با اشاره به فعالیت‌های خوب شهرداری در چند ماه گذشته در ارتباط با شهرک مهرگان اظهار کرد: فعالیت در شهرک انجام شده و برنامه‌هایی نیز در این رابطه در دست اقدام است که نیازمند همکاری و صبر شهروندان منطقه می‌باشد.

    انتقاد از پلیس ساختمان و عدم نظارت صحیح بر ساخت و سازها در برخی مناطق از دیگر مسایلی بود که چند تن از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 بیان کردند و خواستار رسیدگی به این موضوع شدند که پژمان در پاسخ به آنها گفت: با تمام متخلفان ساخت و سازهای غیر مجاز در شهر برخورد خواهد شد.

    یکی از شهروندان محدوده حکمت طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 ازنبود اقدام عملی جهت بهسازی منطقه و عدم جمع‌آوری زباله گلایه داشت و گفت: نزدیک به 4 سال است که منطقه حکمت جزء شهر شده است اما از آن زمان تنها به ترافیک منطقه اضافه شده و هیچ اقدامی صورت نگرفته است که پژمان در پاسخ به این شهروند گفت: اگر مردم منطقه مشارکت داشته باشند مشکلات برطرف می‌شود.

    شهروند دیگری طی تماس با مرکز 137 از سرپوشیده کردن جداول در چهارراه زرینه گلایه و اظهار کرد: در حال حاضر زیر جداول مقدار زیادی زباله باقی مانده که به دلیل بسته بودن روی آن قادر به پاک‌سازی نیستیم و همین امر عامل ایجاد بوی نامطبوع در منطقه شده است .

    عضو کمیسیون خدمات شهری و محیط زیست شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به این شهروند گفت: اکیپ بازرسی از محل اعزام خواهد شد.

    نبود کیوسک بازیافت در بولوار امت که باعث می‌شود مقدار زیادی نان‌های اضافه به درون سطل‌های زباله ریخته شود یکی دیگر از موارد مطرح شده از سوی شهروندان بود که طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 با عضو کیسیون خدمات شهری شورای اسلامی شهر مشهد در میان گذاشتند که پژمان در پاسخ به این شهروندان اظهار کرد: این موضوع جهت پیگیری به سازمان پسماند اعلام خواهد شد.

    تعداد بازدید: 774
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد