• سه شنبه،01 خرداد 1397
 • ورود
27°C آفتابی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 816
    کد: 110496
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۸/۰۲

    ناظر شورای اسلامی شهر مشهد با حضور در مرکز 137 مطرح کرد:

    رضایت مردم از اقدامات مدیریت شهری در حوزه فضای سبز و حاشیه شهر
    ناظر شورای اسلامی شهر مشهد با حضور در مرکز 137 مطرح کرد:

     شهروندان امروز به دیده‌بانان خوبی برای مدیران شهری تبدیل شده‌اند و نکات قابل توجهی را به مسئولان یادآوری می‌کنند زیرا شورا و شهرداری را از خود می‌دانند و ما نیز تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا به در حد امکان خواسته‌های مردمی را محقق کنیم.

    ناظر شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مردم از اقدامات شهرداری در خصوص حاشیه شهر، فضای سبز و ورزش رضایت دارند.

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، محمد آصفی یزدی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت.

    شهروندی در تماس با مرکز 137 خواستار توجه بیشتر شهرداری و شورای شهر به موضوعات ورزشی و ابجاد سالن‌های ورزشی در شهر شد که آصفی در پاسخ به وی گفت: حدود 50 درصد کل بودجه فرهنگی شهر در حوزه ورزش هزینه می‌شود و طی سال‌های گذشته علاوه بر ساخت سالن‌های ورزشی، وسایل بدنسازی نیز برای استفاده شهروندان در بوستان‌های شهر نصب شده است.

    توجه به مشکلات محدوده اسماعیل‌آباد و محلات اطراف منطقه گردشگری سپاد درخواست شهروند دیگری بود که عضو شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به وی بیان کرد: موضوعات مرتبط با این منطقه همواره مورد توجه مدیران شهری و اعضای شورای اسلامی شهر مشهد بوده و هفته آینده نیز جلسه‌ای با حضور نهادهای متولی برای حل مشکلات این محدوده برگزار خواهد شد.

    شهروند دیگری که خود را ساکن خیابان خواجه ربیع معرفی کرد از اقدام شهرداری در جمع‌آوری معتادان و تبدیل خرابه‌های مورد استفاده معتادان به فضای سبز تشکر کرد که آصفی در پاسخ به این شهروند بیان کرد: شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد توجه ویژه‌ای به رفع ناهنجاری‌های شهر از جمله جمع‌آوری معتادان و متکدیان دارد و در این راستا چند مرکز ترک اعتیاد و نگهداری از متکدیان دایر شده است.

    شهروند دیگری در تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد خواستار توجه بیشتر شورا و شهرداری به مشکلات مساجد شد که آصفی در پاسخ گفت: طرح‌هایی در این رابطه در حال اجرا است و حمایت‌هایی نیز در حوزه ساخت و تعمیر مساجد انجام می‌شود.

    شهروند دیگری در تماس با این مرکز از نظافت معابر خصوصا در برخی این محدوده گلایه کرد و افزود: برخی کارگران خدمات شهری و پیمانکاران حوزه رفت و روب معابر و جمع‌آوری زباله، وظایف خود را به درستی انجام نمی‌دهند و حتی تعداد و فاصله تعداد سطل‌های زباله معابر نیز مناسب نیست که ناظر شورای اسلامی شهر مشهد در پاسخ به این شهروند قول داد تا موضوع را پیگیری نمایند.

    وی در ادامه حضور خود در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد با تشکر از مشارکت شهروندان و بیان انتقادات و پیشنهادات به مدیران شهری گفت: طی 3 سال گذشته روند مشارکت مردم در امور شهری افزایش یافته و باید از شهروندانی که به موضوعات شهر و محل زندگی خود حساس هستند و برای حل بهبود شرایط زندگی نکاتی را به مسئولان یادآوری می‌کنند، تشکر کرد.

    آصفی خاطرنشان کرد: درتماس‌هایی که چند شهروند با مرکز 137 داشتند ایده‌های بسیار خوبی مطرح شد که حتما پیگیری خواهد شد.

    وی تاکید کرد: شهروندان امروز به دیده‌بانان خوبی برای مدیران شهری تبدیل شده‌اند و نکات قابل توجهی را به مسئولان یادآوری می‌کنند زیرا شورا و شهرداری را از خود می‌دانند و ما نیز تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا به در حد امکان خواسته‌های مردمی را محقق کنیم.

    ناظر شورای اسلامی شهر مشهد در ادامه گفت: بخشی از تماس‌های مردمی مربوط به تقدیر و تشکر از اقدامات شهرداری مشهد در خصوص حاشیه شهر، فضای سبز، ورزش و جمع‌آوری معتادان بود.

    تعداد بازدید: 816
    ارزیابی
    امتیاز کسب شده در ارزیابی:
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد