• سه شنبه،01 خرداد 1397
 • ورود
27°C آفتابی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 632
    کد: 113707
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۵/۰۹/۱۵

    درخواست رفع بوی نامطبوع کال عبوری خیابان فکوری

    در تماس ساکنان منطقه 9 مشهد با مرکز 137 عنوان شد
    در تماس ساکنان منطقه 9 مشهد با مرکز 137 عنوان شد

    متاسفانه وجود فاضلاب رها شده در کال باعث ایجاد بوی نامطبوع در منطقه و همچنین شیوع بیماری سالک شده است و شهروندان منطقه نیز بارها این موضوع را مطرح کرده‌اند اما رسیدگی صورت نگرفته است .

    چند شهروند ساکن منطقه 9 خواستار رسیدگی شهرداری منطقه به وضعیت کال عبوری از فکوری و انتشار بوی نامطبوع از آن شدند.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حضور مدیران شهری در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد که در راستای تحقق نهضت پاسخگویی مدیران شهری و پاسخگویی مستقیم و بدون واسطه به شهروندان طبق برنامه‌ریزی انجام شده از اول تا سیزدهم هر ماه به صورت مستمر انجام می‌شود، فرصتی را ایجاد کرده تا شهروندان بتوانند دغدغه‌های خود پیرامون مسایل شهری را با مدیران در میان بگذارند و پاسخ‌های لازم را نیز دریافت کنند. در همین راستا مهدی عارف‌پور، شهردار منطقه 9 مشهد با حضور در این مرکز به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت.
    شهروندی طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از عدم نظافت جداول در خیابان شهید صیاد شیرازی 44 و 48 گلایه داشت که این مدیر شهری قول بازدید از محل را داد.
    حضور و تجمع معتادان و ولگردها در بوستان ایزدی یکی دیگر از موارد مطرح شده توسط شهروندان بود که طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از آن شکایت داشتند و نبود روشنایی مناسب را عامل جمع شدن معتادان و ولگردها در بوستان عنوان کردند.
    شهردار منطقه 9 در پاسخ گفت: امسال جهت روشنایی بوستان اعتباری داده نشده است اما برای سال آینده این کار را انجام خواهیم داد.
    وی تصریح کرد: در رابطه با حضور معتادان در منطقه با هماهنگی نیروی انتظامی جهت پاک‌سازی محل از معتادان اقدام خواهد شد و اکیپ‌های گشت نیز جهت جلوگیری از مزاحمت ولگردان در این بوستان دایر خواهد شد.
    یکی از ساکنان خیابان هاشمیه 38 از سد معبر در محدوده محل زندگی خود گلایه داشت که عارف‌پور در پاسخ به این شهروند گفت: در این رابطه با مالک در حال پیگیری هستیم.
    شهروندی طی تماس با مرکز 137 ضمن قدردانی از فعالیت‌های خوب شهرداری منطقه 9 در بهبود فضای شهری خواستار رسیدگی به وضعیت نظافت خیابان فکوری 3 و 17 شد .
    وی با اشاره به عبور کال از فکوری 3 که فاصله کمی با منازل مسکونی دارد، اظهار کرد: متاسفانه وجود فاضلاب رها شده در کال باعث ایجاد بوی نامطبوع در منطقه و همچنین شیوع بیماری سالک شده است و شهروندان منطقه نیز بارها این موضوع را مطرح کرده‌اند اما رسیدگی صورت نگرفته است .
    عارف‌پور در پاسخ به این شهروند بیان کرد: جهت پیگیری سریع مشکل باید درخواست کتبی خود را به شهرداری منطقه ارائه دهند.
    یکی از شهروندان طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی 137 از عدم نظافت سطل‌های زباله داخل پارک خطی پایداری 7 گلایه داشته و خواستار بررسی هر چه سریع‌تر موضوع شد که عارف‌پور در پاسخ به این شهروند گفت: تا آخر هفته آینده سطل‌های زباله نصب می‌شود.
    یکی از ساکنان خیابان هاشمیه 8 طی تماس با مرکز 137 از بلاتکلیفی نصب پل هوایی در این منطقه گلایه داشت و افزود: سال گذشته جهت احداث پل در منطقه کنده‌کاری صورت گرفت اما تاکنون هیچ اقدامی صورت نگرفته است.
    عارف‌پور در پاسخ به این شهروند گفت: احداث پل‌های هوایی با دستور سازمان میادین صورت می‌گیرد و باید موضوع از این سازمان پیگیری شود.
    نبود آسفالت مناسب در بولوار نماز از دیگر موارد مطرح شده توسط یکی از شهروندان بود که اظهار کرد: با وجود تماس‌های مکرر با 137 هنوز هیچ اقدامی صورت نگرفته است .
    عارف‌پور در پاسخ به این شهروند خواستار ارائه درخواست وی به صورت کتبی به شهرداری منطقه شد تا بر اساس درخواست شهروند با دستور ویژه به این مشکلات رسیدگی گردد.
    در ادامه حضور شهردار منطقه 9 در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد، شهروندی ضمن تماس با این مرکز از کنده‌کاری و تخریب آسفالت خیابان شهید صیاد شیرازی 25 گلایه داشت که عارف‌پور در پاسخ به این شهروند گفت: روکش آسفالت منطقه در حال انجام است .
    عدم بازرسی و برخورد پلیس ساختمان با ساخت و سازهای غیرمجاز در منطقه گلایه یکی از شهروندان بود که با این مدیر شهری در میان گذاشت و عارف‌پور در پاسخ به این شهروند عنوان کرد: منطقه 9 به دلیل ارزش افزوده‌ای که دارد، ساخت و ساز بیشتری نسبت به دیگر مناطق دارد و با این وجود سعی می‌شود نظارت‌های لازم نیز انجام شود.

    تعداد بازدید: 632
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد