-4°C 
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 90
    کد: 133987
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۳۰

    از نوجوانان کاری مشهد به پاس فعالیت‌هایشان در تابستان تقدیر شد

    در شرایط امروز نیروی انسانی در کشور ما حرف اول را می‌زند. برای تربیت نیروی زبده کاری علاوه‌ بر وضع سیاست‌های کلان باید رسم و رسوممان را هم تغییر دهیم.
    به همت فرهنگسرای غدیر؛

     به همت فرهنگسرای غدیر جشن تولد مسئولیت‌پذیری دانش‌آموزان کاری از نوجوانان کاری مشهد به پاس فعالیت ‌ایشان در تابستان تقدیر شد.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، مدیر فرهنگسرای غدیر مشهد و دبیر جشنواره «زنگ کار» در این مراسم بعد از اشاره به فعالیت‌های صورت‌گرفته در سه سال گذشته و اشاره به مشارکت بیش از ٢٠ هزار دانش‌آموز در این برنامه گفت: ‌جشن مسئولیت‌پذیری را به این امید برگزار می‌کنیم که در سال‌های آینده هر خانواده‌ای خودش این برنامه را میان اقوامش برگزار کند.
    حسن سلطانی با اشاره به مساله اقتصاد مقاومتی افزود: درست است که مسئولیت تحقق اقتصاد مقاومتی با دولت، مجلس و سایر نهاد‌هاست، اما مردم هم در آن نقش مهمی‌ دارند. امروز در بازار و صنعت، کار وجود دارد، اما نیروی باقابلیت که توانایی انجام‌دادن آن را داشته باشد نداریم.
    وی ادامه داد: در شرایط امروز نیروی انسانی در کشور ما حرف اول را می‌زند. برای تربیت نیروی زبده کاری علاوه‌ بر وضع سیاست‌های کلان باید رسم و رسوممان را هم تغییر دهیم.
    مدیر فرهنگسرای غدیر مشهد تصریح کرد: در رسوم ما جشن تکلیف وجود دارد و حتی جشن تولد را که زمانی فقط برای کودکان می‌گرفتند حالا برای بزرگ‌تر‌ها هم برگزار می‌کنند؛ حال چه اشکالی دارد که خانواده‌های ما هر‌ سال برای آن دسته از نوجوان‌های فامیلشان که تابستان خود را صرف کار کرده‌اند جشن بگیرند و از آن‌ها تقدیر کنند؟.

    تعداد بازدید: 90
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
RSS ارتباط با ما
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی : سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد