• دوشنبه،01 مرداد 1397
 • ورود
32°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 123
    کد: 133989
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۵/۳۰

    زائرسرای ارزان قیمت اقدامی ارزنده در این دوره از مدیریت شهری است

    با توجه به محرومیت‌هایی که در استان خوزستان به ویژه در عشایر داریم و از طرفی با توجه به شدت علاقه‌مندی برای حضور در مشهد و زیارت امام رضا (ع) توسط خوزستانی‌ها، احداث این زائرسراها نقش مهمی در کاهش مشکلات دارد.
    امام‌ جمعه موقت اهواز:

     امام‌ جمعه موقت اهواز گفت: زائرسرای ارزان قیمت اقدامی ارزنده در این دوره از مدیریت شهری است.
    حجت‌الاسلام میر احمدرضا حاجتی در گفت‌وگو با خبرنگار پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد در ارتباط با احداث زائرسراهای ارزان قیمت سایر استان‌ها در شهر مشهد اظهار کرد: یکی از اقداماتی که در سال‌های اخیر توسط شهرداری مشهد پیگیری شده احداث زائرسراهای ارزان قیمت سیار استان‌ها در شهر مشهد بوده است.
    وی افزود: احداث این زائرسراها یکی از نیازهای اساسی کشور است چون مشهد به ظاهر یک شهر است اما در حقیقت یک کشور و مرکز عالم به واسطه وجود امام رضا (ع) است.
    حجت الاسلام حاجتی تصریح کرد: در استان خوزستان نیز به همت امام‌جمعه و نماینده ولی‌فقیه استان زائرسرایی در دست احداث است که باید از عنایات شورای اسلامی شهر و شهرداری و شخص شهردار مشهد تشکر ویژه برای این اقدام ارزنده کنم.
    امام جمعه موقت اهواز بیان کرد: با توجه به محرومیت‌هایی که در استان خوزستان به ویژه در عشایر داریم و از طرفی با توجه به شدت علاقه‌مندی برای حضور در مشهد و زیارت امام رضا (ع) توسط خوزستانی‌ها، احداث این زائرسراها نقش مهمی در کاهش مشکلات دارد.
    وی در ارتباط با اقدامات شهرداری مشهد نیز عنوان کرد: اقدامات مدیریت شهری مشهد و تحولی که در بحث سامان دادن به امور شهری و به خصوص در زیرساخت‌های شهری صورت گرفته کاملاً مشهود است و از طرفی احداث فاز نخست خط دوم قطار شهری و احیا این خط قابل تقدیر است.
    حجت الاسلام حاجتی در پایان خاطرنشان کرد: امروز کارآمدی نظام اسلامی به این است که مشکلات مردم را حل کرده و امور مختلف را برای مردم تسهیل کنیم و بر این اساس نتیجه توسعه زیرساخت‌ها برای امور شهر در واقع بسترسازی برای شکوفایی بیشتر فرهنگ دینی و اسلامی است.

    سید زُهیر موسوی

    تعداد بازدید: 123
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد