6°C 
اوقات شرعی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 131
    کد: 134286
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۲

    55 درصد روکش آسفالت منطقه طی 5 ماه گذشته انجام شده است

    صبح روز گذشته، جمعی از مدیران شهرداری منطقه یک مشهد به منظور پاسخگویی به مشکلات ساکنان منطقه در مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد حضور یافتند.
    مسئولین شهرداری منطقه یک مشهد در مرکز ۱۳۷

    به گزارش روابط عمومی مرکز ارتباطات مردمی 137 شهرداری مشهد، در راستای نهضت پاسخگویی مدیران شهری صبح امروز یکم شهریور ماه 96، حسین بنایی منش، معاون فنی و اجرایی شهرداری منطقه یک به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت.

    در همین راستا شهروندی در تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ در خواست روکش آسفالت فلسطین 25 را داشت که این مدیر شهری در پاسخ گفت: اقدامات برای روکش آسفالت در آدرس مذکور انجام شده و در برنامه آسفالت قرار دارد.

    بنایی منش افزود: 55 درصد روکش آسفالت از ابتدای سال تاکنون انجام شده است و آسفالت بقیه معابر طبق زمانبندی در حال انجام است.

    یکی از ساکنان خیابان ارشاد  نیز در تماس با مرکز 137 بیان کرد: درختان پارک 600 دستگاه و 512 دستگاه واقع در بولوار ارشاد نیاز به بازپیرایی و رسیدگی دارد.

    معاون منطقه یک مشهد در توضیح این موضوع گفت: این درختان زمستان سال گذشته بر اثر سرما آسیب دیده و در هفته درختکاری سال جاری اصلاح خواهد شد.

    شهروند دیگری نیز در گفتگو با معاون اجرایی منطقه از خدمات شهرداری در این منطقه قدردانی کرد.

    شهروند مشارکت جویی که خود را ساکن خیابان خیام معرفی کرد در گفتگو با معاون منطقه یک شهرداری بیان کرد: متاسفانه در مجاورت منزل ما، مالکی اقدام به احداث 6 طبقه روی پیلوت نموده است که درخواست بررسی این موضوع را داریم.

    بنایی نژاد در پاسخ به این شهروند گفت: مجوز و صدور پروانه این ملک بررسی خواهد شد و نتیجه به شما اعلام می شود.

    گفتنی است آقایان  میلاد کوهیار رئیس ناحیه یک، حمید معلم رئیس فنی عمران منطقه، جلال بیوکی رئیس خدمات شهری و  مهدی ضیغمی مسئول فضای سبز نیز از دیگر مدیران پاسخگوی پیام های تلفنی شهروندان در مرکز 137 بودند.

    تعداد بازدید: 131
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد