6°C 
اوقات شرعی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 157
    کد: 134447
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۴

    احداث فاز 6 پارک خطی و کف سازی کال دروی

    شهردار منطقه 3 مشهد گفت: تکمیل، تجهیز و زیباسازی کال دروی در دستور کار شهرداری منطقه قرار دارد.
    شهردار منطقه 3 مشهد در مرکز 137 خبر داد

    به گزارش روابط عمومی مرکز 137 شهرداری مشهد، مجتبی زمانیان وحیدی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت و به بررسی مشکلات آنها پرداخت.
    یکی از ساکنان خیابان طبرسی شمالی 10 طی تماس با این مرکز، تقاضای روکش آسفالت را داشت که این مدیر شهری دستور پیگیری موضوع را داد.
    شهروند دیگری در گفتگو با شهردار منطقه 3 درخواست ایجاد دور برگردان روبه روی رسالت 81 به دلیل ترافیک شدید را داشت که به دستور آقای زمانیان این پیشنهاد در برنامه بازدید قرار گرفت تا در صورت امکان انجام شود.
    یکی از ساکنان منطقه شهید کشمیری درخواست جمع آوری منظم پسماند را داشت که به مسئول مربوطه اعلام شد تا بررسی انجام شود.
    یکی دیگر از ساکنان منطقه از برگزاری جشن های دهه کرامت تشکر کرد و خواستار ادامه این برنامه در سطح منطقه شد.
    آقای زمانیان پس از پاسخگویی به شهروندان در گفتگو با خبرنگار ما افزود: پیام های دریافتی امروز شامل موضوعات نظافت و رفت و روب، آبیاری فضای سبز، سد معبر و تقاضای مردم جهت احداث پل عابر پیاده بود که برخی از این موارد در دستور کار قرار گرفت تا پس از بررسی لازم در صورت امکان انجام شود.
    شهردار منطقه 3 از برپایی ایستگاه استقبال از زائر برای دومین سال پیاپی در راه آهن مشهد خبر داد و گفت: برای خدمات رسانی به زائران با مشارکت راه آهن در این ایستگاه خدماتی همچون ارائه ویلچر به سالمندان، سرگرمی ویژه کودکان و اطلاع رسانی به زائران صورت گرفت که طبق هماهنگی انجام شده با راه آهن مقرر گردید در ایام و مناسبت ها این ایستگاه دایر شود.
    وی خاطر نشان کرد: در منطقه 3 به دلیل نیاز ویژه به فضای سبز با مساعدت شورای اسلامی شهر و معاونت خدمات شهری احداث پارک باغو، توسعه بوستان بهار، احداث پارک خطی رسالت را در دست اقدام داریم، همچنین پارک آسمان در شهرک مهرگان که از سال 95 عملیات اجرای آن آغاز شده به زودی به بهره برداری خواهد رسید.
    وی در راستای رفع نازیبایی های منطقه به کال دروی اشاره کرد و گفت: در سه سال گذشته کف سازی و بدنه سازی این کال انجام شده و احداث پارک خطی در حاشیه کال صورت گرفته که فاز 6 آن در حال انجام است.
    لازم به ذکر است، مدیران منطقه 3، ایران پور رییس ناحیه یک، صالحی رییس ناحیه 2، گرجی رییس ناحیه 3، قره باغی رییس ناحیه 4 نیز همزمان با شهردار منطقه پاسخگوی پیام های شهروندان بودند.

    تعداد بازدید: 157
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد