6°C 
اوقات شرعی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 215
    کد: 134770
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۶/۰۸

    رضایت مردم از رفت و روب منظم در سطح منطقه

    معاون شهرداری منطقه 6 مشهد: نظارت دقیق بر نظافت معابر رضایت حداکثری مردم را در پی داشته است.
     معاون اجرایی شهرداری منطقه ۶ مشهد در مرکز ۱۳۷ عنوان کرد

    به گزارش روابط عمومی مرکز 137 شهرداری مشهد، هادی لگزی با حضور در مرکز ۱۳۷ به تماس‌های شهروندان پاسخ گفت و به بررسی مشکلات آنها پرداخت.

    شهروندی طی تماس با مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ نسبت به آسفالت معابر فرعی و مواردی که شرکت های خدماتی، حفاری داشتند و آسفالت آن را انجام نداده اند معترض بود که معاون شهرداری منطقه 6 در پاسخ به شهروند گفت: در مرحله اولیه اخطارداده می شود و در صورت انجام نشدن کار مجوز پیمانکار باطل خواهد شد.

    یکی از کسبه میدان عدالت نسبت به زمان تکمیل پل در این منطقه سوال داشت که این مسئول شهری در پاسخ به این شهروند گفت: تلاش می‌کنیم این پل را تا دهه اول شهریور تکمیل و به بهره ‌برداری برسانیم.

    یکی از ساکنان خیابان عماریاسر و شهید مومن در خواست احداث پارک خطی در این منطقه را داشتند که لگزی گفت: فاز 1 این پروژه در حال کار است و با توجه به درخواست شهروندان عملیات اجرایی فاز 2 این پروژه با تخصیص بودجه آغاز خواهد شد.

    شهروندی طی تماس با مرکز ۱۳۷ با اشاره به مزاحمت های شغلی در خیابان پورسینا و حر پیگیر جا به جایی این مشاغل به خارج از محدوده مسکونی بودند که معاون اجرایی منطقه گفت: این موضوع در اولویت منطقه قرار دارد اما کارگزار تا کنون فضای مناسبی که مورد تایید کسبه باشد فراهم نکرده است.

    در ادامه ثبت پیام ها توسط معاون اجرایی شهرداری منطقه شهروندی تقاضای جمع آوری نخاله در پوسینا 17 را داشتند که پیامشان ثبت و به مسئول مربوطه اعلام شد.

    یکی از ساکنان خیابان شهید مومن از وجود زمین فوتبالی که محل تخلیه نخاله های ساختمانی شده است خبر داد که آدرس جهت بازدید و بررسی ثبت شد.

    در حاشیه پاسخگویی معاون اجرایی منطقه در خصوص افزایش سرانه فضای سبز منطقه افزود: پارک خطی ضلع غربی بزرگراه بابا نظرحدفاصل شهرک شهید رجایی و شهرک شهید باهنر در حال اجرا است که به پیشرفت 60 درصدی رسیده است و کمک شایانی به افزایش سرانه فضای سبز خواهد نمود.

    شایان ذکر است سجاد هاشمی رییس اداره خدمات شهری منطقه 6 همزمان با معاون اجرایی منطقه پاسخگوی شهروندان منطقه بود.

     

    تعداد بازدید: 215
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد