16°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 154
    کد: 137108
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
    شهردار منطقه 4 مشهد با حضور در مرکز 137 خبر داد:

    احداث 21 کانال جمع‌آوری آبهای سطحی در منطقه 4 مشهد

    شهروندی از نظافت و رسیدگی خیابان شهید حسینی محراب گلایه داشت که این مدیر شهری به شهروند قول رسیدگی و بهبود وضعیت را داد.
    شهردار منطقه 4 مشهد با حضور در مرکز 137 خبر داد

     

    شهردار منطقه 4 مشهد از احداث 21 کانال جمع‌آوری آبهای سطحی در این منطقه خبر داد.

    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد مقدس، سید کمال‌الدین شاهچراغی با حضور در مرکز ارتباطات مردمی 137 به تماس شهروندان پاسخ گفت.
    شهروندی طی تماس با این مرکز درخواست مرمت و نظافت کانیوهای طبرسی شمالی 49 را داشت که در لیست بازدید و انجام کار قرار گرفت.
    شهروند دیگری در ادامه ضمن تشکر از فعالیت‌های شهرداری منطقه 4 درخواست بازگشایی مفتح 38 که بن بست است را داشت که در صورت بازدید و صلاحدید ترافیک منطقه انجام خواهد شد.
    یکی از ساکنان خیابان پنجتن 34 درخواست نصب سرعتگیر در این کوچه با توجه به تعدد حوادث اتفاق افتاده را دارد که شهردار منطقه 4 قول پیگیری این موضوع را داد.
    شهروندی از نبود روشنایی میز پینگ پونگ بوستان بهشت انتقاد داشت که به این موضوع به فضای سبز منطقه اعلام شد تا اقدامات لازم را انجام دهند. 
    ساکن دیگری درخواست روکش آسفالت خیابان پنجتن با توجه به شروع فصل بارندگی را داشت که شهردار منطقه 4 مشهد از احداث کانال‌های متعدد در این منطقه خبر داد و گفت نگرانی از جهت آب‌گرفتگی در منطقه نداشته باشید.
    شهروندی از نظافت و رسیدگی خیابان شهید حسینی محراب گلایه داشت که این مدیر شهری به شهروند قول رسیدگی و بهبود وضعیت را داد.
    شهروندی از نبوت 20 تماس گرفت و اعلام کرد پروژه تعویض جداول در آدرس مذکور انجام شده ولی نظافت انجام نشده است لذا با توجه به بازگشایی مدارس تنظیف جلوی مدرسه امید انقلاب باید انجام شود.

     

    تعداد بازدید: 154
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد