16°C آفتابی
اوقات شرعی
 
     

   •  
    منبع خبر :
    تعداد بازدید: 128
    کد: 137109
    تاریخ انتشار:
    ۱۳۹۶/۰۷/۱۱
    سرپرست شهرداری منطقه ۵ مشهد با حضور در مرکز 137:

    اهالی منطقه 5 مشهد در انتقال جمعه‌بازار مهرآباد صبور باشند

    یکی از ساکنان میامی 6 چندین درخواست از قبیل اخطار به انبار ضایعات، پاک‌سازی زمین بایر حدفاصل شهید محور 1 و 3 و فضاسازی نبش میامی 6 را مطرح کرد که شفیعی قول پیگیری موضوع را داد.
    سرپرست شهرداری منطقه ۵ مشهد با حضور در مرکز 137

     سرپرست شهرداری منطقه 5 مشهد گفت: طرح جابه‌جایی جمعه‌بازار مهرآباد از اولویت‌های مهم شهرداری منطقه است.
    به گزارش پایگاه اطلاع‌رسانی شهرداری مشهد، حسین فرهادیان سرپرست شهرداری منطقه ۵ با حضور در مرکز ۱۳۷ به تماس شهروندان پاسخ گفت.
    شهروندی از شفیعی 42 در تماس با این مرکز نسبت به لکه‌گیری در تقاطع دوم این خیابان درخواست بازدید از این محل را داشت.
    یکی از ساکنان منطقه نیز طی تماسی از واحد سدمعبر منطقه بابت جمع‌‎آوری وانت‌ها و دستفروش‌ها در میدان نامجو و در محدوده بازار شلوغه تشکر کرد.
    شهروند دیگری از عباس‌آباد 17 نسبت به عدم آبیاری فضای سبز این محدوده گلایه داشت که این مدیر شهری قول پیگیری موضوع را داد.
    یکی از ساکنان میامی 6 چندین درخواست از قبیل اخطار به انبار ضایعات، پاک‌سازی زمین بایر حدفاصل شهید محور 1 و 3 و فضاسازی نبش میامی 6 را مطرح کرد که فرهادیان قول پیگیری موضوع را داد.
    شهروندی از آوینی 47 در تماس با مرکز 137 بیان کرد: ایستگاه اتوبوس در این محدوده نیاز به نیمکت و سایبان دارد که وی در پاسخ به این شهروند اعلام کرد: این موضوع در دستور کار قرار می‌گیرد و در صورت تامین اعتبار انجام خواهد شد.
    در ادامه تماس‌های مرکز 137، ساکن بولوار مهرآباد درخواست جابه‌جایی جمعه بازار را داشت که توضیحات لازم مبنی بر اقدامات صورت گرفته در رابطه با انتقال این بازار به وی توسطه سرپرست شهرداری منطقه 5 ارائه شد.
    دانش‌آموزی طی تماس درخواست ایجاد فضای سبز در مسیر مدرسه واقع در شهید شفیعی 50 را داشت که این مدیر شهری قول انجام این طرح را داد.
    نجمه سادات ابراهیمی

    تعداد بازدید: 128
    ارزیابی
    ارزیابی این مورد:
    0 0
    آیا این مطلب را می پسندید؟ بله خیر
کلیه حقوق این سایت متعلق به شهرداری مشهد می باشد
طراحی و پشتیبانی فنی: سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری مشهد